قیمت قیر ، قیمت فروش قیر شل بشکه ای

قیر چیست؟

قیر ماده‌ای هیدروکربنی hc است به رنگ سیاه تا قهوه‌ای تیره میباشد. از کاربرد های مهم قیر در عایق کاری و ساخت آسفالت میتوان نام برد قیر در دمای محیط، جامد است. اما با افزایش دما، به حالت خمیری درمی‌آید و پس از آن مایع می‌شود. کاربرد مهم قیر به علت وجود دو خاصیت مهم این ماده است؛

  1. نفوذناپذیری در برابر آب؛
  2. چسبندگی

انواع قیر:

قیمت فروش قیر ساختمانی در تهران
قیمت فروش قیر شل و بشکه ای در تهران
  • قیر نفتی و قیر طبیعی
  • قیر دمیده
  • قیر مخلوط یا محلول
  • قیر ترینیداد
  • قیرابه

جدول لیست قیمت قیر ،قیمت فروش قیر شل بشکه ای:

نوع قیرواحد اندازه گیریقیمت واحد
قیرشل 60*70بشکه565000
قیرشل 60*701 تن3200000
قیرشل 60*70حلب50000
قیر دمیده1 تنموجود نیست
قیر دمیدهبشکه48000
قیر مخلوط پالایشگاهیبشکه570000
قیر مخلوط پالایشگاهیتن3350000
قیر کارتنیعدد37000

کاربرد:

قیر معمولاً در دو حوزه راه‌سازی و عایق‌کاری به کار می‌رود. حدودا ۹۰ درصد از قیر تولیدی، در حوزه راهسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد و مصارف عایق‌کاری، تنها ۱۰ درصد از مصرف قیر را به خود اختصاص می‌دهد.

عایق‌کاری: از قیر معمولاً برای عایق‌بندی بام‌ها و کف حمام‌ها  و سرویس های بهداشتی استفاده می‌شود. معمولاً به منظور تثبیت قیر، آن را همراه با گونی چتایی (کنفی) مورد استفاده قرار می‌دهند که به آن قیرگونی گفته می‌شود. الیاف گونی نقش مسلح‌کننده قیر را دارند و قیر را در محل خود تثبیت می‌کنند. هم چنین محصولاتی مانند مقوای قیری یا نمد قیری که با نام‌های تجاری نظیر ایزوگام ،مشما قیری ،مقوا قیری و… ارائه می‌شوند نیز کاریردی مشابه قیرگونی دارند. به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت زمین به کف ساختمان، از بلوکاژ یا ماکادم استفاده می‌شود.

شرکت اجرایی تهران عایق با بیش ازسی سال سابقه کاری درخشان در حوزه های عایق کاری و راه سازی و با داشتن اکیپی مجرب ،مهندسینی متخصص و کار آمد و دستگاه روز راه سازی آماده عقد قرار داد در زمینه های عایق کاری و راهسازی با ارگانهای دولتی، شرکت های خصوصی ،پیمانکارن محترم و منازل میباشد

شما میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها روز عایقکاری و راه سازی با شرکت اجرایی تهران عایق تماس حاصل فرمائید.

مدیریت شرکت شاملو :09121456369

قیمت فروش قیر بشکه ای ، قیمت فروش قیر شل بشکه ای

4 thoughts on “قیمت فروش قیر بشکه ای ، قیمت فروش قیر شل بشکه ای

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *